Nauka i praca

Psychologia pozytywna w edukacji – rozwiń swoje mocne strony!

Wizyty u psychologa jeszcze niedawno kojarzyły nam się bardzo negatywnie. Na szczęście, coraz więcej środowisk dba o to, aby zostały jak najbardziej znormalizowane, a... Read more »

Toruń – kurs wiedzy o winie dla każdego

Wino od lat jest kwestią sporu wielu osób. Jedni twierdzą, że jest zbyt snobistyczne, drudzy zaś uważają je za najlepszy trunek na świecie. Odpowiedź... Read more »
Kurs operatora drona

Kurs operatora drona

Nie od dziś pewnym jest to, że ten kurs operatora drona przechodzą ludzie, którzy chcą używać bezzałogowego statku powietrznego w celach zarobkowych. Mowa tu... Read more »

Ratownictwo medyczne – dlaczego należy robić szkolenia?

Profesje związanie z medycyną, a zwłaszcza te, w których ratuje się ludzkie życie, w szczególny sposób zobowiązują do ciągłego doszkalania się i aktualizacji swojej... Read more »
kursy masażu klasycznego

Kursy masażu klasycznego- czy warto z nich skorzystać?

Wszyscy kochają relaks, prawda? Nawet najbardziej kochające swoją pracę osoby, potrzebują czasami chwili oddechu. Warto w takich momentach zadbać o to, aby w odpowiedni... Read more »

Samodzielna i bezpłatna nauka języka w domu

Czy wiesz, że poza Brytyjczykami i Amerykanami, Skandynawowie jako jedni z nielicznych znają i mówią swobodnie po angielsku? Te umiejętność nabyli sami, bez dodatkowych... Read more »