Nauka i praca

Kurs operatora drona

Kurs operatora drona

Nie od dziś pewnym jest to, że ten kurs operatora drona przechodzą ludzie, którzy chcą używać bezzałogowego statku powietrznego w celach zarobkowych. Mowa tu... Read more »

Ratownictwo medyczne – dlaczego należy robić szkolenia?

Profesje związanie z medycyną, a zwłaszcza te, w których ratuje się ludzkie życie, w szczególny sposób zobowiązują do ciągłego doszkalania się i aktualizacji swojej... Read more »
kursy masażu klasycznego

Kursy masażu klasycznego- czy warto z nich skorzystać?

Wszyscy kochają relaks, prawda? Nawet najbardziej kochające swoją pracę osoby, potrzebują czasami chwili oddechu. Warto w takich momentach zadbać o to, aby w odpowiedni... Read more »

Samodzielna i bezpłatna nauka języka w domu

Czy wiesz, że poza Brytyjczykami i Amerykanami, Skandynawowie jako jedni z nielicznych znają i mówią swobodnie po angielsku? Te umiejętność nabyli sami, bez dodatkowych... Read more »

Praca za granicą opłaca się już tylko dla fachowców

Powoli zacierają się różnice w poziomie życia i zarobków w Polsce na tle krajów zachodniej Europy. Praca za granicą nie jest już tak atrakcyjna... Read more »

Praca zawodowa może być przyjemna

Większość z nas prace postrzega jako „zło konieczne”, z utęsknieniem czeka na piątek, a w niedzielę już myśli, że kolejny ciężki tydzień znów przed... Read more »