Dom i ogród

rynny Szczecin

Rynny – Szczecin

Zauważyłeś, że po deszczu woda zbiera się w nieoczekiwanych miejscach w budynku? A może podczas burzy woda zaczyna kaskadami spływać z dachu? Oba powyższe... Read more »

Co każdy powinien wiedzieć o zabiegach DDD?

Zabiegi DDD stają się coraz popularniejsze. Zwłaszcza w dużych miastach np. Warszawa firma deratyzacyjna otrzymuje nawet kilkanaście zleceń w ciągu doby. Dowiedz się więcej... Read more »

Ile kosztuje dobry sprzęt grający?

Urządzając swoje mieszkanie chcesz, aby było ono wyjątkowe, żeby było jak z Twoich marzeń. Dbasz o to, aby współgrał ze sobą każdy szczegół. Skrupulatnie... Read more »

Jaka listwa dekoracyjna do płytek łazienkowych warta jest zakupu?

Glazura w łazience to nic nowego. Materiał ten doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których panują niesprzyjające warunki. Warto jednak dodatkowo zabezpieczyć kafelki i... Read more »
Wilk do mięsa

Wilk do mięsa, domowa kiełbasa i grill, czyli największa miłość Polaków

Kiedy kończy się zima i przychodzą, pierwsze ciepłe dni w Polsce niezmiennie od wielu lat zaczyna się sezon grillowy. Każdy szanujący się Polak, choć raz... Read more »

Lampa Muuto – jak odnajdzie się w sypialni?

Sypialnia to szczególne miejsce w domu. Powinna umożliwiać całkowity relaks, a przy tym tworzyć nietuzinkowy nastrój. Wybór oświetlenia może więc wyraźnie wpłynąć na wygląd... Read more »