Dom i ogród

filtry do basenu

Jak zadbać o czystą wodę w przydomowym basenie?

Czystość przydomowego basenu jest rzeczą kluczową, której wagę zaczyna się najczęściej rozumieć wraz ze wzrostem letniego korzystania z takiego ogrodowego akwenu. Nadmiar liści gromadzących... Read more »
Wkłady powietrzne

Wkłady powietrzne – co je wyróżnia?

Rozwój technologii objawił się także w produkcji wkładów kominkowych. Oprócz nowych designów możemy nabyć kominki z nowymi technologiami grzewczymi. Takim przykładem są wkłady z... Read more »
Farmina

Pyszności dla kotów i psów? Tylko Farmina

Czy znacie ten problem, kiedy Wasze pupile nie pałają zbyt dużym apetytem? W zasadzie to one miałyby ochotę zjeść coś pysznego, ale może niekoniecznie... Read more »

Obrazy reprodukcje Klimta – słynne dzieła w Twoim mieszkaniu

Obcowanie ze sztuką uwrażliwia i otwiera nas na szeroko pojęte piękno. Możemy podziwiać piękne kościoły, pałace, rzeźby czy obrazy. Warto czasami zatrzymać się na... Read more »

Kinkiety zewnętrzne – jak wykorzystać je do aranżacji oświetlenia?

Kinkiet to lampa, z której człowiek korzysta od tysiącleci. Na przestrzeni wieków ulegał on modyfikacjom i ulepszeniom. Dziś możemy korzystać z niego zarówno w... Read more »
firma sprzątająca Wrocław

Firma sprzątająca Wrocław- ile możliwości nam daje?

Zbliżają się święta a razem z nimi świąteczne porządki. Dla jednych jest to doskonała okazja, aby wreszcie posprzątać w domu. Jednak dla innych jest... Read more »