Dom i ogród

Ile kosztuje dobry sprzęt grający?

Urządzając swoje mieszkanie chcesz, aby było ono wyjątkowe, żeby było jak z Twoich marzeń. Dbasz o to, aby współgrał ze sobą każdy szczegół. Skrupulatnie... Read more »

Jaka listwa dekoracyjna do płytek łazienkowych warta jest zakupu?

Glazura w łazience to nic nowego. Materiał ten doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których panują niesprzyjające warunki. Warto jednak dodatkowo zabezpieczyć kafelki i... Read more »
Wilk do mięsa

Wilk do mięsa, domowa kiełbasa i grill, czyli największa miłość Polaków

Kiedy kończy się zima i przychodzą, pierwsze ciepłe dni w Polsce niezmiennie od wielu lat zaczyna się sezon grillowy. Każdy szanujący się Polak, choć raz... Read more »

Lampa Muuto – jak odnajdzie się w sypialni?

Sypialnia to szczególne miejsce w domu. Powinna umożliwiać całkowity relaks, a przy tym tworzyć nietuzinkowy nastrój. Wybór oświetlenia może więc wyraźnie wpłynąć na wygląd... Read more »
filtry do basenu

Jak zadbać o czystą wodę w przydomowym basenie?

Czystość przydomowego basenu jest rzeczą kluczową, której wagę zaczyna się najczęściej rozumieć wraz ze wzrostem letniego korzystania z takiego ogrodowego akwenu. Nadmiar liści gromadzących... Read more »
Wkłady powietrzne

Wkłady powietrzne – co je wyróżnia?

Rozwój technologii objawił się także w produkcji wkładów kominkowych. Oprócz nowych designów możemy nabyć kominki z nowymi technologiami grzewczymi. Takim przykładem są wkłady z... Read more »