Chillout

Pierścionek z ametystem jako odpowiednik dawnych talizmanów?

Ametyst znany jest od starożytności i już wtedy miano wiedzę o jego potężnej mocy. Starożytni Grecy pili wino z kielichów, które przyozdobione były ametystami,... Read more »

Dieta antycellulitowa

Czy istnieje coś takiego jak dieta antycellulitowa?  Jak najbardziej, a opiera się ona na bardzo prostych założeniach, czyli podstawowych zasadach zdrowego żywienia. Nie jest... Read more »

Wybieramy rower miejski dla mężczyzny

Rower jest ekonomicznym, wygodnym środkiem transportu, który wiosną i latem, z powodzeniem może zastąpić samochód. Jeżdżenie na rowerze to czysta przyjemność, szczególnie wiosną oraz... Read more »

Techniki samodzielnej budowy koła do roweru

Zasadność samodzielnego składania kół rowerowych może być przez wielu poddana w wątpliwość. Przecież zajmują się tym profesjonalni producenci i serwisanci. Co więcej, na rynku... Read more »
Probiotyki dla psa

Jak odpowiednio zadbać o psa? Poznaj probiotyki dla psa

Posiadanie psa to wielki obowiązek, bez względu na rasę, pochodzenie czy posiadanie rodowodu każdy czworonóg zasługuje na to co najlepsze. Właśnie dlatego powinniśmy dołożyć... Read more »

Jak, kiedy i gdzie nosić kokardę narodową lub kotylion?

Biało-czerwona rozetka ułożona w koło jest narodowym symbolem Polaków. Używana głównie w XX wieku, dzisiaj znowu staje się coraz popularniejsza. Podpowiadamy jak oraz kiedy... Read more »