Finanse

Pomoc dla frankowiczów na Pomorzu

Kredyty frankowe stały się problemem wielu osób wskutek decyzji Szwajcarskiego Banku Narodowego z 2015 roku. Za sprawą tej decyzji uwolniony został kurs franka szwajcarskiego. Rosnący kurs... Read more »
zaświadczenie o zarobkach

Zaświadczenie o zarobkach- najważniejsze informacje na ten temat

Załatwianie wszelkiego rodzaju spraw finansowych bardzo często może okazać się problematyczne, jeżeli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy. Dodatkowo, bardzo często zdarza się, że zadłużamy się... Read more »
zakup energii elektrycznej przez Internet

Zakup energii elektrycznej przez Internet- na czym polega cały ten proces?

Praktycznie każdego dnia używamy energii elektrycznej. Zazwyczaj mało kto zastanawia się nad tym, jak to wszystko właściwie działa i na jakiej zasadzie tak dobrze... Read more »

Chwilówki – za i przeciw, ich wady i zalety

Opinie na temat krótkoterminowych chwilówek bywają różne. Przez większość osób są one postrzegane negatywnie, być może dlatego że dużo ludzi właśnie przez nie wpadło... Read more »

Jak wybrać najlepszą giełdę kryptowalut?

Giełda kryptowalut jest miejscem, w którym wirtualnie dokonuje się obrót waluty. Kryptogiełda to platforma przeznaczona do nabycia albo sprzedania kryptowaluty. Należy pamiętać, że nadzorujące... Read more »

Czy zła historia kredytowa uniemożliwia uzyskanie pożyczki?

Czy znalezienie się w systemie jako osoba ze złą historią kredytową całkowicie uniemożliwia wzięcie pożyczki? A może istnieje pożyczka bez BIK, którą można zaciągnąć... Read more »