Finanse

Kancelarie frankowe – kiedy warto nawiązać z nimi współpracę?

Kancelarie frankowe, jak sama ich nazwa wskazuje, oferują pomoc osobom, które posiadają kredyt we frankach szwajcarskich. Zwykle kredytobiorcy nie radzą sobie ze spłatą bieżących... Read more »

Beatcoin.pl to pewne źródło wiedzy na temat giełd kryptowalutowych

Aby wejść w świat finansowych inwestycji - również tych związanych z kryptowalutami - trzeba mieć podstawową wiedzę, na czym one polegają i jak funkcjonują.... Read more »

Pomoc dla frankowiczów na Pomorzu

Kredyty frankowe stały się problemem wielu osób wskutek decyzji Szwajcarskiego Banku Narodowego z 2015 roku. Za sprawą tej decyzji uwolniony został kurs franka szwajcarskiego. Rosnący kurs... Read more »
zaświadczenie o zarobkach

Zaświadczenie o zarobkach- najważniejsze informacje na ten temat

Załatwianie wszelkiego rodzaju spraw finansowych bardzo często może okazać się problematyczne, jeżeli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy. Dodatkowo, bardzo często zdarza się, że zadłużamy się... Read more »
zakup energii elektrycznej przez Internet

Zakup energii elektrycznej przez Internet- na czym polega cały ten proces?

Praktycznie każdego dnia używamy energii elektrycznej. Zazwyczaj mało kto zastanawia się nad tym, jak to wszystko właściwie działa i na jakiej zasadzie tak dobrze... Read more »

Chwilówki – za i przeciw, ich wady i zalety

Opinie na temat krótkoterminowych chwilówek bywają różne. Przez większość osób są one postrzegane negatywnie, być może dlatego że dużo ludzi właśnie przez nie wpadło... Read more »