Medycyna

Korzyści zdrowotne z ziół: jak medycyna ziołowa może Ci pomóc na uspokojenie

Istnieje wiele korzyści zdrowotnych wynikających ze stosowania ziół, a jedną z nich jest to, że pomagają się uspokoić. Leki ziołowe zawierają specyficzną mieszankę witamin,... Read more »
Interna Szczeklika

Interna Szczeklika 2021 – wszystko o chorobach wewnętrznych

Choroby wewnętrzne należą do bardzo istotnego działu medycyny. Zajmuje się on diagnozowaniem i procesami terapeutycznymi chorób występujących w różnych układach naszego organizmu. Wiedza lekarzy... Read more »

Dentysta pedodonta – iść z dzieckiem prywatnie czy nie?

Dbanie o zdrowe zęby naszej pociechy to obowiązek każdego rodzica i jeśli to zaniedbamy, dziecko może mierzyć się z poważnymi problemami w dorosłości. Dlatego... Read more »

Relacja lekarz pacjent w stomatologii

Wizyty dentystyczne wprawiają wiele osób w niemałe zakłopotanie. Już na etapie siedzenia w poczekalni, czujemy spływające po plecach stróżki potu, które sygnalizują wysoki poziom... Read more »

Lekarz psychiatra dr Paweł Wiśniewski – kiedy warto udać się na konsultacje psychiatryczne?

W dzisiejszych czasach zawód psychiatry postrzegany jest zupełnie inaczej niż kilka lat temu. Teraz chodzenie na terapię czy przyjmowanie leków jest oznaką troski o... Read more »

Lecytyna rzepakowa – jaki wpływ na zdrowie mają dodatki do żywności?

W dzisiejszych czasach panuje moda na zdrowe odżywianie. To bardzo dobrze, ponieważ troska o organizm powinna być priorytetem każdego z nas. Z tego względu... Read more »