Moda i uroda

Makijaż permanentny – czy to dobre rozwiązanie?

Żyjemy w czasach, w których tempo jest naprawdę szybkie. Wszyscy się gdzieś spieszymy. Z domu do pracy, z pracy po dzieci do szkoły, po... Read more »

Srebrna woda – jak cena kosmetyków ze srebrem wypada na tle innych?

Nie od dziś wiadomo, że srebro jest jednym z pierwiastków wykorzystywanych do produkcji biżuterii. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że to nie jedyne... Read more »

Kosmetyki naturalne do twarzy – hit czy kit?

Kosmetyki naturalne, cieszą się coraz większym uznaniem. Społeczeństwo o wiele częściej zwraca uwagę na ich składy i analizuje działanie poszczególnych substancji. Świadomość szkodliwego działania... Read more »

Tegoroczne czapki damskie

Tegoroczne czapki damskie odznaczają się bogactwem wzorów i fasonów, Z pewnością każdy z nas znajdzie to, co go zadowoli i da komfort w zimne... Read more »
biżuteria ślubna handmade

Biżuteria ślubna handmade – hit czy kit?

Kobiety, którym udało się już stanąć na ślubnym kobiercu, wiedzą o tym, jak trudno jest dobrać odpowiednią biżuterię ślubną i jednocześnie przekonały się także,... Read more »
peruki Warszawa

Sklep z perukami w Warszawie – Hairly

Kiedy pierwszy raz widzimy na oczy człowieka, to jedną z początkowych rzeczy, na które zwracamy uwagę jest jego wygląd. Tak naprawdę bardzo często po... Read more »