Moda i uroda

Este Synergy – czy powinnaś stosować ten suplement diety?

Z jakiegoś powodu, wiele kobiet ma łazienkowe szafki pełne przeróżnych kremów i kosmetyków, często także takich, których nie używają. Kupione po promocyjnej cenie niepotrzebne... Read more »

Co zrobić, aby mieć jędrną skórę?

Czujesz, że Twoja skóra traci jędrność? Przestaje być jedwabiście gładka? To oznaki postępujących procesów starzenia się skóry, które można skutecznie zastopować. Nieodpowiednia pielęgnacja, złe... Read more »

Domowe spa – zafunduj sobie i swojej skórze relaks i regenerację

Wizyta w profesjonalnym Spa dla wielu osób nadal jest niedoścignionym marzeniem. Nie chodzi tu nawet o to, że jest to drogi wyjazd czy też... Read more »

Makijaż permanentny – czy to dobre rozwiązanie?

Żyjemy w czasach, w których tempo jest naprawdę szybkie. Wszyscy się gdzieś spieszymy. Z domu do pracy, z pracy po dzieci do szkoły, po... Read more »

Srebrna woda – jak cena kosmetyków ze srebrem wypada na tle innych?

Nie od dziś wiadomo, że srebro jest jednym z pierwiastków wykorzystywanych do produkcji biżuterii. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że to nie jedyne... Read more »

Kosmetyki naturalne do twarzy – hit czy kit?

Kosmetyki naturalne, cieszą się coraz większym uznaniem. Społeczeństwo o wiele częściej zwraca uwagę na ich składy i analizuje działanie poszczególnych substancji. Świadomość szkodliwego działania... Read more »