Moda i uroda

Sensum Mare

Jak zachować młody wygląd na dłużej? Linia produktów marki Sensum Mare

Wprawdzie eliksir młodości całkowicie hamujący starzenie nie został jeszcze wynaleziony, ale efekty uzyskiwane dzięki odpowiednim kosmetykom wciąż mogą nas zaskakiwać. Nowe formuły i rewolucyjne... Read more »

Este Synergy – czy powinnaś stosować ten suplement diety?

Z jakiegoś powodu, wiele kobiet ma łazienkowe szafki pełne przeróżnych kremów i kosmetyków, często także takich, których nie używają. Kupione po promocyjnej cenie niepotrzebne... Read more »

Co zrobić, aby mieć jędrną skórę?

Czujesz, że Twoja skóra traci jędrność? Przestaje być jedwabiście gładka? To oznaki postępujących procesów starzenia się skóry, które można skutecznie zastopować. Nieodpowiednia pielęgnacja, złe... Read more »

Domowe spa – zafunduj sobie i swojej skórze relaks i regenerację

Wizyta w profesjonalnym Spa dla wielu osób nadal jest niedoścignionym marzeniem. Nie chodzi tu nawet o to, że jest to drogi wyjazd czy też... Read more »

Makijaż permanentny – czy to dobre rozwiązanie?

Żyjemy w czasach, w których tempo jest naprawdę szybkie. Wszyscy się gdzieś spieszymy. Z domu do pracy, z pracy po dzieci do szkoły, po... Read more »

Srebrna woda – jak cena kosmetyków ze srebrem wypada na tle innych?

Nie od dziś wiadomo, że srebro jest jednym z pierwiastków wykorzystywanych do produkcji biżuterii. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że to nie jedyne... Read more »