Czy wiesz, że poza Brytyjczykami i Amerykanami, Skandynawowie jako jedni z nielicznych znają i mówią swobodnie po angielsku? Te umiejętność nabyli sami, bez dodatkowych kursów czy lekcji. Dzieje się tak dlatego, że emitowane w skandynawskiej telewizji filmy, seriale i inne transmisje dostępne są w wersji angielskiej. Dzięki temu od najmłodszych lat pokolenia Skandynawów maja możliwość osłuchania się z językiem, poznania go i używania w prawidłowy sposób. Lekcje w szkole ten proces pielęgnują i wzbogacają, pomagając usystematyzować wiedzę.

Metoda Skandynawska® na pomoc w nauce języków!

Katrin Flaumenhaft, autorka Metody Skandynawskiej®, idealnie przemyciła zwyczaje Skandynawów, tworząc niepowtarzalną i niesamowicie skuteczną metodę nauki języków online z wykorzystaniem aplikacji Skype. Efektywność Metody Skandynawskiej® polega na intensywnym trenowaniu języka z ulubionym filmem czy serialem pod okiem wykwalifikowanego trenera. Dzięki takiemu programowi uczysz się nie tylko słówek i zwrotów, ale o wiele szybciej przyswajasz zasady gramatyki, a już po kilku lekcjach Twoja bariera przed mówieniem w obcym języku topi się jak lód na słońcu. Dzięki produkcjom filmowym Twój język jest zróżnicowany. Nie uczysz się tak jak w szkole słownictwa z określonej kategorii – uczysz się jak w naturalny sposób używać języka i wykorzystywać go do swobodnej komunikacji.

Metoda Skandynawska® – dla kogo?

Każdy kto podjął próbę nauki języka nieskutecznie, znajdzie wsparcie dzięki Metodzie Skandynawskiej®. Z programu korzystają nie tylko osoby, które rozpoczynają naukę, ale także te, które pomimo iż osiągnęły poziom zaawansowany w pisaniu, nie potrafią rozmawiać. Niestety często dzieje się tak, że angielski pisany i czytany przyswajamy w stopniu bardzo dobrym, ale braki w mówieniu są dla nas nie do przeskoczenia. Dzieje się tak dlatego, że w całej naszej językowej edukacji za mały nacisk kładzie się na konwersacje. Efektem tego jest fakt, że nawet znając gramatykę i potrzebne nam zwroty nie umiemy ich szybko połączyć, ale nie wiemy jak dane słowa wypowiadać.

Metoda Skandynawska® to nie tylko sam kurs nauki języka angielskiego online (w domu i przez Skype) w trybie indywidualnym czy grupowym. Zespół trenerów znających mechanizmy działania metody udziela wsparcia również poprzez konwersacje i przygotowania kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych.           

Metoda Skandynawska® – ile to kosztuje?

Wiedząc na czym polega metoda i jak jej używać, możesz robić to samodzielnie w domu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jednak na samym początku nauki tą właśnie metodą, warto skorzystać ze wsparcia, żeby obrać prawidłowy kierunek i utrwalić czynności wykonywane krok po kroku. Do momentu aż nie osiągniesz swobody językowej, wsparcie Coacha będzie nieocenione.

Indywidualny kurs Metody Skandynawskiej® – https://metodaskandynawska.pl/, to koszt 1490 zł. Biorąc pod uwagę skuteczność nauki i tempo w jakim pozwala ona na przyswajanie wiedzy są to środki, za które nie nauczysz się języka w żadnej szkole językowej i z żadnym indywidualnym nauczycielem czy native speakerem. Warto więc przeznaczyć gotówkę na tak profesjonalne i skuteczne nauczanie, które z całą pewnością zwróci się w bardzo szybkim czasie.