Internet

Portal biznesowy – dla przedsiębiorcy czy dla konsumenta?

Strony internetowe poświęcone tematyce finansów, marketingu i szeroko pojętego biznesu są zazwyczaj kierowane do specyficznej grupy odbiorców. Jednak treści tam publikowane, niekoniecznie są skierowane... Read more »

Najlepsze filmy na podstawie gier

Do interesujących gier nie trzeba nikogo przekonywać. Interesujemy się nimi niezależnie od tego, w jakim wieku jesteśmy. Ulubione tytuły mają, jak się okazuje nie tylko... Read more »

Wreszcie kompleksowe szyfrowanie Zooma

Pandemia koronawirusa sprawiła, że takie branże jak lotnicza czy turystyczna bardzo straciły. Jednak te oparte na sieci znacząco zyskały. Przykładem tego mogą być choćby... Read more »

Interpretacja aktywności w mediach społecznościowych

Bez żadnego problemu zakładamy konto na różnych portalach społecznościowych i niezwykle sprawnie obsługujemy interfejs. Nie wszyscy z nas jednak zdają sobie sprawę z tego, że informacje, które będziemy... Read more »

Jak chronić wizerunek w sieci?

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas korzysta z Internetu. Już od kilku lat niezwykle popularne jest dzielenie się wieloma różnymi informacjami w sieci.... Read more »

Nintendo Switch – gdzie kupić?

Przychodzi taki moment w naszym życiu, że w końcu zaczynamy się interesować grami komputerowymi. Dotyczy to nawet osób dorosłych albo nawet emerytów. Nigdy nie jest za... Read more »