Jak zachować młody wygląd na dłużej? Linia produktów marki Sensum Mare

Sensum Mare

Wprawdzie eliksir młodości całkowicie hamujący starzenie nie został jeszcze wynaleziony, ale efekty uzyskiwane dzięki odpowiednim kosmetykom wciąż mogą nas zaskakiwać. Nowe formuły i rewolucyjne składy produktów przeciwzmarszczkowych potrafią zdziałać przysłowiowe cuda na naszej twarzy. Ważne, by wybierając tego typu kosmetyki, zwracać uwagę na skład i unikać kremów odmładzających opartych metodach chemicznych szkodliwych dla naszej skóry czy środowiska. Jedną z marek wychodzącą naprzeciw wymagającym klientom jest Sensum Mare. To wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne o właściwościach nawilżających.

Kremy przeciwzmarszczkowe Sensum Mare

Jednym z obszarów twarzy, po którym wyraźniej widać oznaki starzenia, jest skóra wokół oczu. Stosowanie odpowiednich kremów o działaniu przeciwzmarszczkowym zniweluje oznaki zmęczenia, poprawi koloryt i nada spojrzeniu większego błysku. Jednym z produktów oferowanych przez markę Sensum Mare jest krem pod oczy Algoeye. Jego formuła opiera się na kombinacji wody z lodowca norweskiego, różnych rodzajów alg morskich oraz olejków roślinnych. Dzięki unikatowemu połączeniu składników produkt ten zmniejsza obrzęki i tak nielubiane przez nas cienie pod oczami. Obecność kwasu hialuronowego pomaga w walce ze zmarszczkami, a Corneosticker jest odpowiedzialny za powstawanie „drugiej skóry”. Otrzymujemy zatem wygładzenie, rozjaśnienie i redukcję niedoskonałości w jednym!  

Bez serum ani rusz! Sensum Mare Algolight

Walki ze zmarszczkami nie wyobrażamy sobie bez odpowiedniego serum. Jeśli szukamy naturalnego kosmetyku dla cery tłustej i mieszanej, warto wypróbować rewitalizujące serum Sensum Mare Algolight. Powstało ono na bazie 18 składników aktywnych, które z niezwykłą skutecznością pomagają w redukcji oznak starzenia. Jego regularne stosowanie pomaga eliminować zmarszczki i przywraca skórze jednolity koloryt. Serum Algolight pomaga zmniejszać wydzielanie sebum i kompletnie odżywia naszą skórę. Sekretem jego pielęgnacyjnego działania jest zielony kawior będący specjalnym rodzajem alg. Wchłaniają one wilgoć, by następnie stopniowo ją uwalniać w miarę potrzeb skóry. Z kolei za głębokie nawilżenie odpowiedzialna jest arginina, umacniająca przy okazji barierę lipidową.

Krople walczące z fotostarzeniem. Produkty Sensum Mare

Jednym z największych wrogów młodego wyglądu jest proces fotostarzenia się, przyspieszany przez szereg czynników, z którymi nasza skóra styka się na co dzień. Wśród nich wymienić należy promieniowanie słoneczne UVA i UVB oraz światło podczerwone i niebieskie. Do równie szkodliwych należą wszelkie zanieczyszczenia miejskie. By chronić się przed ich efektami, warto zadbać o regularne stosowanie kosmetyków przeciwko fotostarzeniu, jak chociażby krople ochronne Sensum Mare Algodrops. Posiadają filtr przeciwsłoneczny SPF 50, który zabezpiecza nas przed szkodliwym promieniowaniem. Produkt jest szybki i łatwy w aplikacji dzięki lekkiej konsystencji, a do należytej ochrony przeciwsłonecznej wystarczy około 15 kropelek.   

You might like

Dodaj komentarz