Yankee Candle to producent wielu form zapachów, które możemy wykorzystać w mieszkaniu, firmie czy podarować w prezencie. W asortymencie marki znajdziemy świece, pałeczki i kuleczki zapachowe, olejki, spraye, różne formy odświeżaczy powietrza, w  tym także elektryczne czy woski zapachowe. Woski Yankee Candle będą idealne dla osób, które nigdy nie interesowały się taką lub podobną formą odświeżania powietrza i zmiany zapachu w swoim mieszkaniu.

Czym są woski zapachowe?

Wosk zapachowy to swojego rodzaju świeca, tylko bez knota. Żeby uwolnić zapach wosku, potrzebny jest mały kominek i podgrzewacz bezzapachowy. Woski bardzo intensywnie pachną przez co szybko zmieniają zapach w mieszkaniu. Pomimo tego, że są o wiele mniejsze niż świece, to palą się do 8 godzin (lub dłużej w zależności od gramatury), a biorąc pod uwagę intensywność nut zapachowych, to wystarczą na długo.

Z uwagi na swoją małą pojemność, woski zapachowe Yankee Candle są niedrogim produktem. To idealna forma przetestowania wielu zapachów i odnalezienia tego, który najbardziej przypada nam do gustu. To o czym należy pamiętać, to mycie kominka po każdorazowym wypaleniu się i zmianie zapachu. Wosk pachnie bardzo intensywnie, a w procesie podgrzewania zapach osadza się na ściankach kominka, przez co każdy kolejny zapach, może zostać zakłócony, jeżeli dobrze nie wyczyścimy naszego gadżetu podgrzewającego. 

Dla kogo woski zapachowe?

Jeżeli w domu bywasz gościem, a mimo wszystko chcesz, aby Twoje mieszkanie ładnie pachniało, Woski Yankee Candle będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Kilka minut rozpalonego mini ogniska wystarczy, aby zapach w Twoim pomieszczeniu się zmienił i napawał Cię dobrym nastrojem przez dalszą część dnia czy wieczoru.

Woski sprawdzą się także u osób, które mają małe dzieci lub zwierzaki (koty, psy, czy jakiekolwiek inne ciekawskie pluszaki pełzające po mieszkaniu). Podgrzewacz rozpalony w kominku znacznie łatwiej dotknąć, wyciągnąć, czy przewrócić, a tym samym istnieje mniejsze ryzyko poparzenia lub pożaru.