Coraz większa świadomość kultury eko w społeczeństwie jest niezbędna, aby nasza planeta mogła prawidłowo funkcjonować. Potrzebne są zmiany naszych nawyków i zachowań w celu ochrony środowiska naturalnego. Każdy powinien zacząć od siebie i myśleć o  tworzeniu naszej wspólnej, zielonej przyszłości. My pragniemy pomóc każdemu, kto chce uczynić poważny krok w tym kierunku. Dzięki naszej ofercie ekologicznych opakowań zaczniesz żyć w zgodzie z naturą. Koniec ze szkodliwymi tworzywami sztucznymi. Postaw na naturalne materiały i ekologiczne rozwiązania. Od dziś każdy Twój posiłek zjesz w zgodzie z naturą. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem hurtowni Slowpack.

Biodegradowalne talerze jednorazowe – wygodnie i w zgodzie z naturą

Naczynia jednorazowe zawsze chętnie używane są na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych. Ma to swoje praktyczne zastosowanie. Ciężko wyobrazić sobie tradycyjne ciężkie talerze i sztućce w tak trudnych warunkach. Dodatkowo ilość zmywania po dużym zgromadzeniu mogłaby przyprawić o ból głowy. Dlatego jednorazowe talerzyki to doskonały wybór. Tylko pod jednym warunkiem. Muszą to być produkty ekologiczne i przyjazne dla otoczenia. Te wykonane z plastiku nie kwalifikują się pod te kryteria. Ogromna masa szkodliwych odpadów wyprodukowana w ten sposób byłaby ogromnym obciążeniem dla środowiska.

Dlatego warto postawić na talerze ekologiczne z oferty sklepu Slowpack. Znajdziesz u nas w pełni biodegradowalne i kompostowane produkty wykonane z trzciny cukrowej, papieru, liści palmowych czy otrębów. To w pełni bezpieczne rozwiązanie: nie wpływa w żaden sposób na jedzenie oraz jest w pełni przyjazne środowisku. Do kompletu na nasze stronie internetowej znajdziesz m.in.: półmiski, tacki, podkładki, miseczki, tacki na pizze, czy przykrywki.

Drewniane talerze – naturalne naczynie idealne na każdą okazję

W naszej ofercie znajdziesz między innymi talerze i tacki wykonane z drewna. Takie naczynie cechują się niezwykłą elegancją i pięknym wyglądem. Są to produkty bardzo uniwersalne. Z powodzeniem będziesz mógł z nich jeść posiłki w daomu jak i w plenerze. Talerze z drewnaw pełni biodegradowalne, dzięki czemu wyrzucisz je do kosza bez wyrzutów sumienia. Z jednej strony są bardzo trwałe i odporne na wysokie temperatury, co zawdzięczają użyciu najlepszej jakości drewna, z drugiej cechują się niezwykłą lekkością. To duży atut, który pozwoli na komfortowe spożywanie posiłków na bankietach, degustacjach i innych plenerowych imprezach.

Zadbaj o środowisko razem z hurtownią Slowpack

Na stronie internetowej Slowpack znajdziesz szeroką ofertę opakowań i naczyń ekologicznych. Jeżeli jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego, wprowadzenie takich rozwiązań pozytywnie wpłynie na postrzeganie Twojego biznesu wśród osób, którym dobro naszej planety leży na sercu. Wszystkim nam musi zależeć na ochronie środowiska dlatego naturalne produkty to jedyny wybór. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jesteśmy przekonani, że mamy to, czego potrzebujesz. Sprawdź już dziś!