Już pod koniec listopada fani piłki nożnej będą mieli okazję przeżyć prawdziwe święto, albowiem niebawem rozpoczną się długo oczekiwane Mistrzostwa Świata w Katarze. Po raz pierwszy odbędą się one w okresie jesiennym, co wymusi miesięczne przerwanie rozgrywek ligowych. Tegoroczny mundial będzie jedyny w swoim rodzaju, ale polscy kibice mają prawo nerwowo przebierać nogami, ponieważ w Katarze zobaczymy naszą reprezentację. Podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się w grupie z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską, a oczekiwania wobec naszych piłkarzy są naprawdę wysokie. 

Na mundialu w Katarze jak zwykle zobaczymy 32 reprezentacje. Z perspektywy polskich kibiców najciekawsza jest oczywiście grupa C, jednak również w innych grupach szykują się niesamowite emocje. Zdaniem wielu ekspertów grupa G, w której znajdują się Brazylia, Serbia, Szwajcaria oraz Kamerun, ma być grupą śmierci. Brazylijczycy pragną bowiem wrócić na upragniony tron po 20 latach niemocy i odzyskać tytuł najlepszej reprezentacji świata. Serbowie natomiast są uważani za czarnego konia turnieju. Fantastyczna dyspozycja Dusana Vlahovicia oraz Siergieja Milinkovicia-Savicia w Serie A sprawiły, że apetyty na Bałkanach zostały rozbudzone do granic możliwości. Swoje ambicje mają także Szwajcarzy, którzy chcą nawiązać do niezłych Mistrzostw Europy sprzed roku. Fascynująco zapowiadają się także rozgrywki w grupie E. Dojdzie tam do rywalizacji gigantów, czyli starcia pomiędzy Niemcami a Hiszpanią. Pozostałe ekipy, czyli Kostaryka i Japonia, również mają swoje ambicje. Kostaryka pragnie nawiązać do fenomenalnego turnieju z 2014 roku i ponownie powalczyć o niespodziankę, a Japonia zamierza udowodnić, że azjatycki futbol ciągle ma się dobrze.

Z perspektywy koneserów ciekawa może być również grupa A. Na papierku jest ona najsłabsza, albowiem z wyjątkiem Holandii nie znajdziemy tam światowych potęg, ale starcia z udziałem Kataru, Ekwadoru i Senegalu mogą być ciekawym doświadczeniem. Wielu emocji spodziewamy się również w grupie B. gdzie Anglicy podrażnieni po wpadce z Ligi Narodów będą chcieli zmazać plamę i udowodnić, że nadal są topową reprezentację. Wszystkie grupy i reprezentacje mierzące się na mundialu znajdziesz pod adresem https://www.meczyki.pl/bukmacherzy/mistrzostwa-swiata-2022-zaklady-bukmacherskie/294. Jeżeli natomiast jesteś osobą pełnoletnią i chciałbyś wykorzystać mundial do wzbogacenia się, to zainteresować powinna Cię strona https://www.meczyki.pl/bukmacherzy/mistrzostwa-swiata-2022-zaklady-bukmacherskie/294. Zobacz również co możesz zyskać odwiedzając stronę zakład bez ryzyka bez obrotu