Kiedy spodziewasz się dziecka, lista rzeczy, które musisz kupić i przygotować zanim powitasz maleństwo w domu, jest niezwykle długa. Wózek i dziecięce mebelki, pieluchy, ubranka, kocyk, zabawki i całe mnóstwo przedmiotów. Nie zapomnij więc, aby do listy dołączyć kokon niemowlęcy lub gniazdko. Zobacz dlaczego może się przydać. 

Gniazdka i kokony dziecięce – wspólna noc z dzieckiem 

Nawet najwygodniejsze łóżeczko dziecięce nie da maluchowi takiego komfortu jak bliskość mamy. Chociaż nie zawsze jest możliwe spanie razem ze swoim maleństwem, to od czasu do czasu, na przykład kiedy dziecko płacze i jest niespokojne, można zabrać je ze sobą do łóżka w kokonie. Dzięki temu masz pewność, że maluch nie wypadnie i być może wam obojgu uda się spokojnie przespać noc. 

Gniazdka i kokony niemowlęce – idealne w podróż 

Kto powiedział, że świeżo upieczeni rodzice nie mogą sobie pozwolić na krótki urlop. Oczywiście w towarzystwie malucha. Kokony i gniazdka są idealne w podróży, gdyż mogą z powodzeniem tymczasowo zastąpić dziecięce łóżko. Krótki wyjazd latem lub wizyta u rodziny to przyjemności, z których nie musicie rezygnować, nawet jeśli na miejscu nie będzie klasycznego łóżeczka. 

Gniazdka i kokony niemowlęce – bezpieczna przestrzeń niemowlaka 

Gdyby rodzice mieli wybór, z pewnością nie opuszczaliby dziecka na krok, jednak dobrze wiesz, że codzienne obowiązki nie biorą pod uwagę, że jesteś na urlopie macierzyńskim. Dzięki zabezpieczeniu, które daje kokon niemowlęcy, możesz wygodnie usadowić malucha i wręczyć mu misia do zabawy, bez obaw, że wypadnie lub coś sobie zrobi. Tymczasem ty możesz posprzątać, ugotować obiad albo dać sobie chwilę wytchnienia i obejrzeć ulubiony serial.   

Gniazdka i kokony niemowlęce – bogactwo wzorów 

Kto nie lubi zasypywać swojego malucha prezentami, ślicznymi ubrankami i zabawkami? Chyba każdy dorosły zachwyca się produktami robionymi dla dzieci, nie mniej niż jego pociecha. Jeśli więc lubisz wybierać i kupować rzeczy dla swojego malucha, przejrzyj kolekcję kokonów i gniazdek tutaj https://store.miminu.pl/pl/. Możesz przebierać wśród przeróżnych uroczych wzorów i kolorów, a przy okazji nabędziesz coś co jest praktyczne i bezpieczne.