Czy znacie ten problem, kiedy Wasze pupile nie pałają zbyt dużym apetytem? W zasadzie to one miałyby ochotę zjeść coś pysznego, ale może niekoniecznie karmę. Próbowaliście już na wiele sposobów, znaleźć odpowiednie jedzenie dla swoich zwierzaków, ale na widok karmy, kręcą one nosem? Znamy te problemy. Wszyscy chcielibyśmy, aby nasze psy czy kotki odżywiały się zdrowo. Pełnowartościowe karmy i zbilansowana dieta, która będzie dostarczała im wszystkiego, co potrzebne, aby zdrowo się rozwijały to marzenie chyba każdego właściciela domowego zwierzątka. Oczywiście prób ku temu podjęliście już na pewno wiele i w zasadzie nadzieje opadły. Karmy polecane przez weterynarzy, czy też panie ekspedientki jako te najlepsze zupełnie się nie sprawdziły. Nie przeszły również karmy tytułowane szczególnie tym wybrednym. Co więc dalej? 

Dziś przychodzimy wam z pomocą i chcemy przedstawić Wam markę Farmina. Marka ta ma bardzo bogatą ofertę, tak więc zapewne uda wam się znaleźć coś pysznego dla każdego. Jakość tych produktów nie pozostawia naprawdę nic do życzenia, ponieważ większą część składu stanowi mięso, resztę zaś owoce i warzywa. Zaintrygowani? Tak więc czytajcie dalej!

Co oferuje Farmina?

Marka ta swą bogatą ofertę opiera na wysokiej jakości jedzeniu dla psów i kotów. Są to zarówno pełnowartościowe i kompletne karmy suche, jak i mokre. Co bardzo ciekawe, karmy suche dla psa składają się w 60% z mięsa, a resztę, czyli 40% stanowią owoce i warzywa. Dzięki temu karmy te pozwalają zapewnić dostarczenie wszystkich niezbędnych witamin, jakich naszym psiakom potrzeba. Bardzo ważną kwestią, jest także fakt, iż w składzie tego jedzenia, nie znajdziecie zbóż, na które nie jeden pies jest uczulony i nawet niewielka ich ilość jest w stanie wywołać ostre problemy trawienne. W ofercie króluje różnorodność smaków, poczynając od jagnięcinki z borówką, przez dzika z jabłkiem, aż po kurczaka z granatem. Brzmi naprawdę smacznie, a co najważniejsze zdrowo!

Pyszności od firmy Farmina nie zabraknie także dla kociaków. Karmy dla nich przeznaczone, są podobnie jak te dla psów, odpowiednie dla żywienia mięsożercy. W ich składzie także nie znajdziecie zboża, GMO, czy też sztucznych składników i konserwantów.  Skład jest w pełni naturalny i bogaty w najwyższej jakości składniki pochodzenia zwierzęcego. Kocie karmy zachwycą nasze pupile smakami na bazie mięsa jelenia, kaczki, śledzia czy przepiórki.

Dlaczego wybór odpowiedniego żywienia, ma tak duże znaczenie?

Odpowiedź jest oczywista, ponieważ to od niej zależeć będzie stan zdrowia naszego pupila. Dobrze zbilansowana i pełnowartościowa dieta dostarczy naszemu zwierzakowi odpowiednią ilość energii, a także zapewni prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Wybierając markę Farmina, macie pewność, że ich produkty zapewnią odpowiednie żywienie Waszym pupilom i dzięki temu z łatwością utrzymacie je w zdrowiu i dobrej kondycji. Z kolei Wasze zwierzaki pozostaną Wam wdzięczne nie tylko za to, iż dbacie o ich zdrowie, ale także za pyszności, jakie znajdują w swoich miseczkach, ponieważ karmy Farmina są nie tylko zdrowe, ale także smaczne.