Wycieraczki obiektowe to grupa produktów nastawiona na zachowanie w najlepszym możliwym stanie podłóg w obiektach użyteczności publicznej. W takich miejscach poruszamy się w obuwiu przeznaczonym do chodzenia na zewnątrz, dlatego też powierzchnie są szczególnie narażone na uszkodzenia w związku z nanoszeniem do środka różnego rodzaju zanieczyszczeń, a także wilgoci.

Rodzaje wycieraczek obiektowych

Rozmaici producenci wycieraczek (w tym między innymi Alumatex) zajmują się tworzeniem najwyższej jakości produktów, które mają za zadanie uchronić powierzchnie płaskie przed uszkodzeniami. Całe złożone systemy, jakie można stworzyć z zastosowaniem elementów dostępnych na stronie alumatex.pl stanowią idealne rozwiązanie, które pomoże zachować podłogi w optymalnym stanie.

Wśród wycieraczek obiektowych można wskazać maty tekstylne, aluminiowe wycieraczki wewnętrzne lub zewnętrzne, gumowe wycieraczki oraz stalowe kraty.

Dlaczego warto zdecydować się na wycieraczki obiektowe Alumatex?

Możliwość szerokiego wprowadzania zmian w danej wycieraczce daje pewność, że stworzymy rozwiązanie, które odpowiada na nasze potrzeby. Bardzo istotnym jest, by była ona dopasowana kształtem oraz rozmiarem do potrzeb, a także w dużej mierze preferencji. Wyłącznie dokładne osłonięcie całego wejścia do budynku wycieraczką systemową daje gwarancję, że pył, piach czy błoto nie przedostaną się do wnętrza.

Przejdź do wycieraczek obiektowych od Alumatex.pl

Aby zapewnić maksymalną ochronę dla powierzchni płaskich, warto zainwestować w wycieraczki wewnętrzne oraz zewnętrzne. Choć część osób ma wyrobiony odruch wycierania butów już na zewnątrz, znacząca większość zaczyna interesować się stanem swojego obuwia dopiero gdy znajdzie się w środku – szczególnie gdy pogoda za oknem nie zachęca do „szurania” nogami na dworze.

Wybierając wycieraczkę podłogową należy dopasować model, który będzie dostatecznie chronił wnętrze. Dobrze jest również odpowiednio zabezpieczyć go przed przesuwaniem się. Jeśli chcemy zyskać pewność, że wszelkie zanieczyszczenia pozostaną na dworze – warto jest postawić na wycieraczki z dobrej jakości wkładem czyszczącym. Osadzanie wycieraczki systemowej wymaga zakupu dopasowanej do niej ramy aluminiowej, która zabezpieczy produkt przed przemieszczaniem się w wyniku ruchu pieszego.