Niemożliwe staje się możliwe 

Urządzając nasze kuchnie myślimy zazwyczaj o funkcjonalnych rozwiązaniach, które ułatwiać będą wykonywanie codziennych obowiązków. I chociaż funkcjonalność urządzeń i mebli kuchennych jest niesamowicie istotna, powinniśmy wziąć także pod uwagę wizualną estetykę ulubionego miejsca wszystkich domowników. Specjalnie dla Was dokonaliśmy niemożliwego i połączyliśmy te dwie cechy ze sobą, tworząc zlewozmywaki podwieszane

Nowy wymiar codziennych obowiązków 

Zlewozmywaki podwieszane to nowość w świecie kuchennych sprzętów. Czym wobec tego się różnią od tych tradycyjnych? Przede wszystkim sposobem montażu – zlewozmywaki podwieszane, jak sama nazwa wskazuje, mocowane są od spodniej strony blatu. Montaż polega na wycięciu w blacie nieco mniejszego otworu, niż sama komora zlewu. Równie ważne jest zabezpieczenie za pomocą silikonu brzegów blatu, co z kolei pozwoli cieszyć się nowym zlewem przy jednoczesnym dbaniu o blat kuchenny. Montaż zlewu od spodniej strony blatu sprawia że zlew pozostaje prawie niewidoczny z zewnątrz, nie zakłóca estetyki samego blatu oraz nie wystaje ponad jego brzegi. Przedstawione w naszej ofercie zlewozmywaki gwarantują dużo łatwiejsze utrzymanie czystości, ze względu na idealne dopasowanie do powierzchni blatu, a ich klasyczna, elegancka i minimalistyczna forma świetnie sprawdzi się w każdej kuchni, niezależnie od jej stylu. Nasze zlewozmywaki podwieszane pozwalają oszczędzić miejsce w kuchni, ze względu na brak rantów wychodzących na powierzchnię blatu. Korzystając z naszej ofert zlewozmywaków możecie pozwolić sobie na kreatywność podczas urządzania kuchni – w razie potrzeby można dokupić kolejny zlew i połączyć z obecnym, poprzez docięcie w blacie obok miejsca na drugą komorę. Decydując się na zlewozmywak podwieszany należy mieć na uwadze, że jego montaż wymaga odpowiedniego blatu. Najlepiej sprawdzą się blaty wykonane z kamieni naturalnych, bądź blaty kompozytowe.
W tak trwałym blacie bez problemu można będzie wyciąć otwór na baterie, która w przypadku zlewozmywaków podwieszanych montowana jest osobno.

Do kogo pasuje zlewozmywak powieszany? 

Nasza oferta przeznaczona jest wszystkich, którym zależy n :

  • minimalistycznej i nowoczesnej formie zlewozmywaka, 
  • uniwersalnego rozwiązania, które świetnie sprawdzi się w różnych stylach kuchni, 
  • pełnej funkcjonalności i łatwości w utrzymaniu porządku, 
  • wizualnym i estetycznym aspekcie kuchni.